2 hvězdy GREAT TASTE 2021 GB

Představte si chuť sladkého, šťavnatého manga, které vzadu doplňuje jemná chuť bílého kampotského pepře, zakončená silnou chutí a jemnou pikantností papriček Habanero. Obsah chilli je vyvážený přesně tak, aby si omáčku vychutnali jak začátečníci, tak aby neurazila ani ty nejzkušenější.

VEGAN, BEZ ALERGENŮ, BEZ CHEMIE

Pálivost: 2 z 5 chilli papriček, lehce pálivé

279 Kč 200 g 1 395 Kč/kg

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)


Dovézt domů (ČR)

Dovézt domů (Praha)

Do Boxxi house v Praze

Do Boxxi pointů po ČR

O původu

Všechno začalo nápadem na pěstování a prodej bylinek do restaurací. Jenže to, co se zpočátku jevilo jako zkouška ohněm, respektive vodou (nečekané povodně a zničená úroda), nakonec přineslo pěkně ostrý start podniku, který dnes pěstuje a zpracovává jedno z nejlepších chilli na světě. To vše v naší milované zemi. Lukáš Zach v roce 2016 založil společnost, příznačně pojmenovanou Zach's pesto and chilli, která vyrábí pesta ze sušených rajčat, bylinek a chilli papriček a pekelně ostré chilli omáčky. V čem jsou tak jedinečné? Papričky i bylinky si Lukáš pěstuje sám, v zahradnictví ve Zbraslavi u Prahy. Ostatní suroviny pečlivě vybírá tak, aby splnily vysoko nastavený standard kvality. Pro pesto používá výhradně sýry Parmagiano Reggiano DOP 24 měsíců, nebo Pecorino Romano DOP, pro chilli omáčky zase receptury bez alergenů či chemických konzervantů.

I proto se výrobky Zach's pesto and chilli mohou pochlubit již čtrnácti oceněními z ČR, SR, GB a USA, včetně "Chuťových Oscarů" - Great taste award.

Podrobné informace

NUTRIČNÍ HODNOTY na 100 g výrobku

Energetická hodnota -- kJ / -- kcal
Tuky -- g - z toho nasycené mastné kyseliny -- g
Sacharidy -- g - z toho cukry -- g
Bílkoviny -- g
Sůl -- g

ALERGENY A SLOŽENÍ

Alergeny x
Složení Mango 48 %, nektar z manga ( voda, koncentrát z manga 35 %, cukr,citronová šťáva), cukr, kyselina citronová, lyofilizované chilli Habanero 0,2 %, bílý kampotský pepř.

O PRODUKTU

Hmotnost 200 g
Minimální trvanlivost do uvedeno na obalu výrobku

O VÝROBĚ

Země původu Česká republika
Původ primární složky EU

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ

Chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Skladujte při teplotě do 20 °C. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 21 dnů.