Restart jídelníček: Zdravé jídlo 2× denně

Kuchařka, která vám zjednoduší zdravý život. Potřebuje váš jídelníček trochu odlehčit, ale nechcete trávit moc času v kuchyni? Na vlastní kůži zažijete, jaké to je jíst zdravá, jednoduchá, a přitom luxusní jídla. Jídelníček bez striktního omezování i prostor jíst to, co máte rádi. Snadné a fungující recepty, které vám v životě zůstanou jednou provždy.

V knížce na vás čeká:

  • 55 jednoduchých receptů
  • jídelníčky na tři týdny
  • nakupujete pouze 1× týdně
  • 90 % receptů do 30 minut na stole
499 Kč

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)


Dovézt domů (ČR)

Dovézt domů (Praha)

Do Boxxi house v Praze

Do Boxxi pointů po ČR

O původu

Kniha stojí na principech přirozeného stravování podporující zdraví, vitalitu i optimální váhu. Nejedná se tedy o žádné striktní omezování ani extrémní kalorický deficit. Vychází z 20leté osvědčené praxe nutričních expertek Moniky Divišové a Kristýny Ostratické.

Jídelníček se zaměřuje jen na dvě hlavní jídla denně, která si doplňujete o snídaně, svačinky a dezerty, na které v knize také najdete recepty. Dostáváte jak jistotu nutričně vyváženého stravování, tak svobodu jíst své oblíbené dobroty. Dostatek živin, vyrovnaná hladina cukru, bez lepku, spousta vlákniny a dobrých bílkovin i tuků… Přestanete přirozeně mezi jídly uzobávat. Získáte tak více času i energie.