.pepper..field Kampotský pepř zelený lyofilizovaný se solí

Pepper field yvinul v ČR exkluzivně jako první na světě pepř, který se chuťově nevyrovná ničemu, co jste doposud ochutnali - mrazem sušený čerstvý zelený Kampotský pepř. Díky speciálnímu procesu lyofilizace dokázali uchovat maximální kvalitu a autentickou chuť pravého zeleného čerstvého Kampotského pepře.

Proces lyofilizace odebere z čerstvého zeleného Kampotského pepře vodu, zato ponechá všechnu chuť, vitamíny a výživové látky. Při vaření ve spojení s tekutinou či olejem kulička zpět nasaje vláhu a chutná jako čerstvá - hodí se perfektně ke steakům, na přípravu omáček, do těstovin, na masa, nadrcený na grilování nebo jen tak na zobání.

199 Kč 20 g 9 950 Kč/kg

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)

O původu

Pepper Field k nám jako první dováží z Kambodži nejchutnější pepř světa – Kampotský pepř. Produkt, o kterém jejich zákazníci a šéfkuchaři říkají, že se chuťově nevyrovná ničemu, co doposud ochutnali. Naprosto obyčejná věc, která vám ale každé jídlo pozvedne na gastro zážitek. Zapomeňte na to, že pepř má pálit. Pepř má především chutnat!

Jejich příběh je dlouhý a v Kambodži dělají spoustu krásných věcí. Pokud vás ale příběhy nudí a chcete jen kvalitní suroviny, užívejte si Kampotský pepř doma každý den – kombinujte jednotlivé pepře s jídly a nebo třeba darujte dárek, který byl s tou největší láskou a péčí vypěstován v Kambodži a stejně precizně zabalen ručně u nás doma v ČR.