.pepper..field Sada mlýnku + Kampotský pepř starterpack

Pouze 100% Kampotský pepř a kvalitní mlýnek! Sada doypack sáčků se zipem a mlýnku 15cm s patentovaným mlecím mechanizmem CeraCut® a unikátní dřevěnou patinou.

Vhodný pro ty, kdo s Kampotským pepřem začínají a chtějí konečně kvalitní mlýnek, do kterého si vždy nasypou svůj oblíbený pepř. Ochutnejte neuvěřitelnou intenzitu pepře, který vám vydrží neporovnatelně dlouho.

Mlýnek dodáváme ve dvou barevných variantách - přírodní a černé - dle skladové dostupnosti. Pro extra přání nám volejte.  

Sada obsahuje:

Pepř černý 20g
Pepř bílý 20g
Pepř červený 20g
Mlýnek s mechanismem CeraCut® 1 ks

  

1 399 Kč 60 g 23 317 Kč/kg

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)

O původu

Pepper Field k nám jako první dováží z Kambodži nejchutnější pepř světa – Kampotský pepř. Produkt, o kterém jejich zákazníci a šéfkuchaři říkají, že se chuťově nevyrovná ničemu, co doposud ochutnali. Naprosto obyčejná věc, která vám ale každé jídlo pozvedne na gastro zážitek. Zapomeňte na to, že pepř má pálit. Pepř má především chutnat!

Jejich příběh je dlouhý a v Kambodži dělají spoustu krásných věcí. Pokud vás ale příběhy nudí a chcete jen kvalitní suroviny, užívejte si Kampotský pepř doma každý den – kombinujte jednotlivé pepře s jídly a nebo třeba darujte dárek, který byl s tou největší láskou a péčí vypěstován v Kambodži a stejně precizně zabalen ručně u nás doma v ČR.