Plněné červené papričky tuňákovou pastou

Typické kulaté kalabrijské chilli papričky, mírně kořeněné, s charakteristickou jasně červenou barvou, obohacené o krémovou tuňákovou náplň, kapary a ančovičky.

Vhodné jako předkrm, nebo jako doplněk k sýrům a grilovaným rybám.

180 Kč 225 g 800 Kč/kg

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)

O původu

Pokud vás láká kvalita a příjemný gastronomický zážitek, nemusíte sáhnout pouze po naší mražené rybě: gurmeti dobře vědí, že i ryba v konzervě může být skvělá. My v Boxxi jsme si nejvíce oblíbili tradičního italského výrobce Callipo.

Giacinto Callipo založil společnost v roce 1913 v Pizzo, krásném městě v Kalábrii, které je historicky známé lovem a zpracováním tuňáků. I po více než sto letech provozu je filozofie firmy soustředěná na kvalitu, transparentnost, jednoduchost přísad a respektu k přírodě.

Callipo používá pouze suroviny vysoké kvality a známého původu - Tuňák žlutoploutvý je ihned poté, co je vyloven v Atlantském oceánu, hluboce zmrazen přímo na palubě rybářské lodi a dopraven do města Maierato, kde má dnes společnost své sídlo a kde se tuňák zpracovává. Některé výrobky, jako filety z tuňáka, se vyrábějí pouze ručně a v souladu s nejpřísnějšími opatřeními pro bezpečnost potravin.

Podrobné informace

NUTRIČNÍ HODNOTY na 100g výrobku

Energetická hodnota 496 kj / 119 kcal
Bílkoviny 7,1 g
Tuky 8,9 g - z toho nasycené mastné kyseliny 1,3 g
Sůl 5,3 g
Sacharidy 2,8 g - z toho cukry 0 g
Alergeny obsahuje ryby
Složení červené papričky 42%, olivový olej 33%, náplň 23% (tuňák žlutoploutvý 56%, voda, vinný ocet, olivový olej, kapary, zahušťovadla- karobová mouka, sůl, ančovičková pasta, regulátor kyselosti- kyselina mléčná, antioxidanty- kyselina askorbová), bobkový list

O PRODUKTU

Hmotnost 225 g
Upozornění výrobek může obsahovat kosti
Minimální trvanlivost do uvedeno na obalu výrobku
Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.

O VÝROBĚ

Země původu Itálie