.pepper..pesto se sušenými rajčaty a lyofilizovaným Kampotským pepřem

Vychutnejte si pesto, které nemá nikdo jiný na světě! Jeho základními surovinami jsou vítězné potraviny v celosvětové gastronomické soutěži Great Taste: pesto se sluncem sušenými rajčaty a dvěma druhy italských sýrů a lyofilizovaný Kampotský pepř.  Spojení vám přinese intenzivní zážitek, který si vychutnáte jak samotný, tak ve spojení jakéhokoli druhu těstovin. Pesto je naprosto kompletní a není potřeba přidávat k pokrmu už vůbec nic navíc. Nepotřebuje dochucovat.

Hmotnost 120g bohatě vystačí na dochucení 4 porcí těstovin.

229 Kč 120 g 1 908 Kč/kg

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)


Dovézt domů (ČR)

Dovézt domů (Praha)

Do Boxxi house v Praze

Do Boxxi pointů po ČR

O původu

Pepper Field k nám jako první dováží z Kambodži nejchutnější pepř světa – Kampotský pepř. Produkt, o kterém jejich zákazníci a šéfkuchaři říkají, že se chuťově nevyrovná ničemu, co doposud ochutnali. Naprosto obyčejná věc, která vám ale každé jídlo pozvedne na gastro zážitek. Zapomeňte na to, že pepř má pálit. Pepř má především chutnat!

Pepřová zrna exportovaná na váš stůl pocházejí z produkce malých rodinných farem, které k pěstování pepře přistupují s poctivostí a tradičními postupy, které jsou v této oblasti využívány po stovky let. Pepř je od nich vykupován za co nejférovějších podmínek. Zrna si v průběhu exportu procházejí několikanásobnou selekcí, která zaručuje, že se na váš stůl dostává ta nejautentičtější chuť a vůně z Kambodže.

Chuť i vůně jsou v tomto případě nesrovnatelné s klasickým pepřem, který je k dostání v supermarketech. Je výrazná, bohatá, a přesto delikátní a jemná. Navíc je pepř z Kampotu unikátem, který v klasickém obchodě rozhodně nenajdete.

Podrobné informace

NUTRIČNÍ HODNOTY na 100 g výrobku

Energetická hodnota -- kJ / -- kcal
Tuky -- g - z toho nasycené mastné kyseliny -- g
Sacharidy -- g - z toho cukry -- g
Bílkoviny -- g
Sůl -- g

ALERGENY A SLOŽENÍ

Alergeny Mléko a výrobky z něj.
Složení Sušená rajčata 42 %, extra panenský olivový olej, sýr Parmigiano Reggiano 24 DOP, sýr Pecorino Romano DOP, slunečnicová semínka, lyofilizovaný Kampotský pepř 2,5 %, česnek, kyselina citronová.

O PRODUKTU

Hmotnost 120 g
Minimální trvanlivost do uvedeno na obalu výrobku

O VÝROBĚ

Země původu Česká republika

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ

Chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Skladujte při teplotě do 25 °C. Po otevření uchovávejte v ledničce a rychle spotřebujte.