.pepper..field Český tmavý mlýnek z masivního jasanu

Nový vzhled oblíbeného českého mlýnku z masivního jasanu, který tvoří dokonalý pár s přírodním mlýnkem 20cm.

Tento mlýnek je výsledek precizní české výroby. Nádherné jasanové dřevo zde získalo díky moření přírodní tmavou barvu a ještě autententičtější kresbu. Keramický mlecí mechanismus CrushGrind® dokáže precizně namlít ve 14 stupních i ten nejlepší pepř světa - Kampotský pepř. Nezalekne se ale ani hrubozrnné soli! Tento mlýnek je perfektní nástroj pro každého vášnivého kuchaře.

Mlýnek o výšce 20 centimetrů je navržen tak, aby dokonale padnul do ruky, a přitom nezabíral v kuchyni příliš místa. Je skvělým párem k českému přírodnímu mlýnku z jasanu, takže jeden můžete použít na pepř a druhý na sůl! Mlecí mechanismus CrushGrind® se zárukou 25 let velmi jednoduše nastavíte podle potřeby. Díky tomu si lze velmi snadno vybrat, zda chcete pepř mlít najemno, a tím nechat vyniknout jeho ostrost, nebo jej drtit na větší fragmenty, a tím dát přednost jeho exotickým chutím a vůním.

1 499 Kč 20 cm

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)


Dovézt domů (ČR)

Dovézt domů (Praha)

Do Boxxi house v Praze

Do Boxxi pointů po ČR

O původu

Pepper Field k nám jako první dováží z Kambodži nejchutnější pepř světa – Kampotský pepř. Produkt, o kterém jejich zákazníci a šéfkuchaři říkají, že se chuťově nevyrovná ničemu, co doposud ochutnali. Naprosto obyčejná věc, která vám ale každé jídlo pozvedne na gastro zážitek. Zapomeňte na to, že pepř má pálit. Pepř má především chutnat!

Pepřová zrna exportovaná na váš stůl pocházejí z produkce malých rodinných farem, které k pěstování pepře přistupují s poctivostí a tradičními postupy, které jsou v této oblasti využívány po stovky let. Pepř je od nich vykupován za co nejférovějších podmínek. Zrna si v průběhu exportu procházejí několikanásobnou selekcí, která zaručuje, že se na váš stůl dostává ta nejautentičtější chuť a vůně z Kambodže.

Chuť i vůně jsou v tomto případě nesrovnatelné s klasickým pepřem, který je k dostání v supermarketech. Je výrazná, bohatá, a přesto delikátní a jemná. Navíc je pepř z Kampotu unikátem, který v klasickém obchodě rozhodně nenajdete.