.pepper..chocolate Tmavá čokoláda s Kampotským pepřem

Tmavá čokoláda je základ vyráběný z přísně selektovaných kakaových bobů v bio kvalitě. Dokonalou chuť kakaových bobů z jižní Ameriky ve spojení s rafinovaností červeného pepře z Kampot přináší kombinace červeného Kampotského pepře na lahodné tmavé čokoládě, ručně vyráběné, z nejlepších bio kakaových bobů, od rodin farmářů. Kakaové boby jsou vykupovány vždy napřímo, za fair trade ceny.

Bio kakaové boby spolu s červeným pepřem vytvářejí z této čokolády malý poklad, který je navíc balen do obalu zpracovaného designerským studiem BUTTERFLIES & HURRICANES.

170 Kč 50 g 3 400 Kč/kg

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)


Dovézt domů (ČR)

Dovézt domů (Praha)

Do Boxxi house v Praze

Do Boxxi pointů po ČR

O původu

Pepper Field k nám jako první dováží z Kambodži nejchutnější pepř světa – Kampotský pepř. Produkt, o kterém jejich zákazníci a šéfkuchaři říkají, že se chuťově nevyrovná ničemu, co doposud ochutnali. Naprosto obyčejná věc, která vám ale každé jídlo pozvedne na gastro zážitek. Zapomeňte na to, že pepř má pálit. Pepř má především chutnat!

Pepřová zrna exportovaná na váš stůl pocházejí z produkce malých rodinných farem, které k pěstování pepře přistupují s poctivostí a tradičními postupy, které jsou v této oblasti využívány po stovky let. Pepř je od nich vykupován za co nejférovějších podmínek. Zrna si v průběhu exportu procházejí několikanásobnou selekcí, která zaručuje, že se na váš stůl dostává ta nejautentičtější chuť a vůně z Kambodže.

Chuť i vůně jsou v tomto případě nesrovnatelné s klasickým pepřem, který je k dostání v supermarketech. Je výrazná, bohatá, a přesto delikátní a jemná. Navíc je pepř z Kampotu unikátem, který v klasickém obchodě rozhodně nenajdete.

Podrobné informace

NUTRIČNÍ HODNOTY na 100 g výrobku

Energetická hodnota 2305 kJ / 558 kcal
Tuky 39 g - z toho nasycené mastné kyseliny 24 g
Sacharidy 36 g - z toho cukry 30 g
Bílkoviny 9,1 g
Sůl 0,01 g

ALERGENY A SLOŽENÍ

Alergeny x
Složení Bio kakaové boby, třtinový cukr bio, kakaové máslo bio, Kampotský pepř bio 2 %.
Obsahuje minimálně 70 % kakaové sušiny.

O PRODUKTU

Hmotnost 50 g
Spotřebujte do uvedeno na obalu výrobku

O VÝROBĚ

Země původu Česká republika
Spotřebujte do uvedeno na obalu výrobku

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ

Chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.