.pepper..chocolate Bílá čokoláda s Kampotským pepřem

Nechte bílou čokoládu, kterou stvořil .pepper..field ve spolupráci s čokoládovnou Herůfek, aby vás zavedla do dálných krajin, kde se pod slunečními paprsky pohupují kakaové boby a suší utržená pepřová zrna. Kombinace červeného Kampotského pepře na lahodné bílé čokoládě, ručně vyráběné, z nejlepších bio kakaových bobů, přímo od rodin farmářů. Kakaové boby jsou vykupovány vždy napřímo, za fair trade ceny.

Bio kakaové boby spolu s červeným pepřem vytvářejí z této čokolády malý poklad, který je navíc balen do obalu zpracovaného designerským studiem BUTTERFLIES & HURRICANES.

170 Kč 50 g 3 400 Kč/kg

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)


Dovézt domů (ČR)

Dovézt domů (Praha)

Do Boxxi house v Praze

Do Boxxi pointů po ČR

O původu

Pepper Field k nám jako první dováží z Kambodži nejchutnější pepř světa – Kampotský pepř. Produkt, o kterém jejich zákazníci a šéfkuchaři říkají, že se chuťově nevyrovná ničemu, co doposud ochutnali. Naprosto obyčejná věc, která vám ale každé jídlo pozvedne na gastro zážitek. Zapomeňte na to, že pepř má pálit. Pepř má především chutnat!

Pepřová zrna exportovaná na váš stůl pocházejí z produkce malých rodinných farem, které k pěstování pepře přistupují s poctivostí a tradičními postupy, které jsou v této oblasti využívány po stovky let. Pepř je od nich vykupován za co nejférovějších podmínek. Zrna si v průběhu exportu procházejí několikanásobnou selekcí, která zaručuje, že se na váš stůl dostává ta nejautentičtější chuť a vůně z Kambodže.

Chuť i vůně jsou v tomto případě nesrovnatelné s klasickým pepřem, který je k dostání v supermarketech. Je výrazná, bohatá, a přesto delikátní a jemná. Navíc je pepř z Kampotu unikátem, který v klasickém obchodě rozhodně nenajdete.

Podrobné informace

NUTRIČNÍ HODNOTY na 100 g výrobku

Energetická hodnota 2551 kJ / 616 kcal
Tuky 46 g - z toho nasycené mastné kyseliny 28 g
Sacharidy 44 g - z toho cukry 43 g
Bílkoviny 6,6 g
Sůl 0,32 g

ALERGENY A SLOŽENÍ

Alergeny Obsahuje mléko.
Složení Bio kakaové boby, třtinový cukr bio, sušené mléko bio, kakaové máslo bio, Kampotský pepř bio 2 %.
Obsahuje minimálně 40 % kakaové sušiny.

O PRODUKTU

Hmotnost 50 g
Spotřebujte do uvedeno na obalu výrobku

O VÝROBĚ

Země původu Česká republika

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ

Chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.