Pekáč na ryby, mořská modř

Litinový pekáč na rybu s poklicí ze série Cocotte od francouzské značky Staub. Poklice dekorovaná rybou. Nízký profil pekáče je ideální pro přípravu všech pokrmů z ryb a mořských plodů,

Průměr hrnce: 32 cm
Šířka hrnce: 23,4 cm
Výška hrnce s poklicí: 10,7 cm
Celková délka vč. rukojetí: 41 cm
Hmotnost: 2,25 Kg

6 750 Kč

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)

O původu

Potten & Pannen – Staněk je ryze česká společnost, která již více než 25 let vnáší do domácností kulturu kvalitního, zdravého a nápaditého vaření. Je exkluzivní dovozce, distributor a prodejce nejprestižnějších světových značek  Zwilling, Emile Henry, Staub, Mauviel, Rosenthal, SMEG či Villeroy & Boch. Za mnoho let své portfolio rozšířili o  interiérové vůně a doplňky, které dělají radost našim nejen v domácnostech, ale i v kancelářích, ordinacích či hotelových recepcích. Potten & Pannen dbá pečlivě na kvalitu všech nabízených výrobků a poskytuje zákazníkovi následný servis.


"Věříme, že spojení krásy, umění a dokonalého kulinářského potěšení dělá život bohatším, a proto vám i nadále budeme přinášet to nejinspirativnější, co překrásný svět gastronomie nabízí. Abyste si i vy mohli vychutnat UMĚNÍ ŽÍT VŠEMI SMYSLY."