Paštika z oliv MANZANILLA s citrónovou kůrou

Oliva odrůdy Manzanilla se spojuje s nejlepším extra panenským olivovým olejem z Bajo Aragón a citronovou kůrou a stává se jemnou zelenou olivovou paštikou.

Olivová paštika Verde s citrónovou kůrou od José Lou je ideální pro podávání jako základ nebo dekorace jednohubek, s čerstvým sýrem, na toasty a pro svoji svěžest zejména k rybám.

88 Kč 110 g 800 Kč/kg

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)


Dovézt domů (ČR)

Dovézt domů (Praha)

Do Boxxi house v Praze

Do Boxxi pointů po ČR

O původu

Hijos de José Lou nejsou jen prémiové olivy ze španělské Aragonie. Je to poslání. Je to rodinná tradice, která se téměř sto let věnuje pěstování a zpracování oliv.

Historie společnosti sahá až do třicátých let dvacátého století, kdy podnikatel José Lou Royo, otec a dědeček současných majitelů, otevřel malý olivový podnik v Zaragoze. Během rekonstrukce v osmdesátých letech byl výrobní proces zmodernizován a sortiment rozšířen o další zeleninu.

A ačkoliv jsou aragonské Empeltre olivy srdcem podniku dodnes, nabídku tvoří i jiné odrůdy, široká škála okurek a marinované zeleniny. Nakládány jsou do výjimečných nálevů, tvořených podle tradičních i moderních receptů tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky.
Firma José Lou je protkána úsilím, silou přijímat nové výzvy a nikdy se nevzdat svých principů. Jejich kořeny jsou tak silné, jako kořeny olivovníků, o které dodnes pečují.

Podrobné informace

NUTRIČNÍ HODNOTY na 100 g výrobku

Energetická hodnota 876 kJ / 213 kcal
Tuky 22 g - z toho nasycené mastné kyseliny 4 g
Sacharidy 0,6 g - z toho cukry <0,5 g
Bílkoviny 1,1 g
Sůl 2,75 g

ALERGENY A SLOŽENÍ

Alergeny x
Složení Olivy Manzanilla, extra panenský olivový olej, citrónová kůra.

O PRODUKTU

Hmotnost 120 g
Hmotnost pevného podílu 110 g

O VÝROBĚ

Země původu Španělsko

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ

nobold;Minimální trvanlivost do uvedeno na obalu výrobku
Skladujte v suchu a temnu.