Oválná pánev na ryby

Oválná měděná pánev francouzské značky Mauviel z kolekce M'héritage 150b s uchy z bronzu. Perfektní pro přípravu nejen ryb, ale i masa nebo asijských nudlí. Díky 1,5 mm silnému dnu se pánev mimořádně rychle a rovnoměrně rozpálí. Řada nádobí M’Heritage je kombinace dvou silných a tradičních materiálů a to nerezovou ocelí a mědí. Tato směs materiálů je nepřekonatelnou jedničkou ve vedení tepla a kontrolou nad připravovaným pokrmem. Vnitřní vrstva je tvořena nerezovou ocelí (18% chrom, 10% nikl pro optimální tepelnou vodivost a odolnost proti korozi), která umožňuje snadné čištění. Vnější vrstva je tvořená z 90% mědí - ta zaručí rychlou a rovnoměrnou distribuci tepla.

Velikost: 30 cm

Materiál: 90% měď, 10% nerezová ocel (vnitřní část pánve)

6 990 Kč

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)

O původu

Potten & Pannen – Staněk je ryze česká společnost, která již více než 25 let vnáší do domácností kulturu kvalitního, zdravého a nápaditého vaření. Je exkluzivní dovozce, distributor a prodejce nejprestižnějších světových značek  Zwilling, Emile Henry, Staub, Mauviel, Rosenthal, SMEG či Villeroy & Boch. Za mnoho let své portfolio rozšířili o  interiérové vůně a doplňky, které dělají radost našim nejen v domácnostech, ale i v kancelářích, ordinacích či hotelových recepcích. Potten & Pannen dbá pečlivě na kvalitu všech nabízených výrobků a poskytuje zákazníkovi následný servis.


"Věříme, že spojení krásy, umění a dokonalého kulinářského potěšení dělá život bohatším, a proto vám i nadále budeme přinášet to nejinspirativnější, co překrásný svět gastronomie nabízí. Abyste si i vy mohli vychutnat UMĚNÍ ŽÍT VŠEMI SMYSLY."