Olivy s peckou marinované na farmářský způsob

Zelené olivy Manzanilla s peckou jsou marinovány v lehce slaném nálevu, obohaceném o chuť bobkového listu, koření a sladké papriky. Díky pecce si zachovávají výraznou, šťavnatou chuť.

Velikost: 160/220

106 Kč 200 g 530 Kč/kg

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)


Dovézt domů (ČR)

Dovézt domů (Praha)

Do Boxxi house v Praze

O původu

Hijos de José Lou nejsou jen prémiové olivy ze španělské Aragonie. Je to poslání. Je to rodinná tradice, která se téměř sto let věnuje pěstování a zpracování oliv.

Historie společnosti sahá až do třicátých let dvacátého století, kdy podnikatel José Lou Royo, otec a dědeček současných majitelů, otevřel malý olivový podnik v Zaragoze. Během rekonstrukce v osmdesátých letech byl výrobní proces zmodernizován a sortiment rozšířen o další zeleninu.

A ačkoliv jsou aragonské Empeltre olivy srdcem podniku dodnes, nabídku tvoří i jiné odrůdy, široká škála okurek a marinované zeleniny. Nakládány jsou do výjimečných nálevů, tvořených podle tradičních i moderních receptů tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky.
Firma José Lou je protkána úsilím, silou přijímat nové výzvy a nikdy se nevzdat svých principů. Jejich kořeny jsou tak silné, jako kořeny olivovníků, o které dodnes pečují.

Podrobné informace

NUTRIČNÍ HODNOTY na 100 g výrobku

Energetická hodnota 753,3 kJ / 183,2 kcal
Tuky 19 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,9 g
Sacharidy <0,5 g - z toho cukry <0,5 g
Bílkoviny 1,5 g
Sůl 3,25 g

ALERGENY A SLOŽENÍ

Alergeny x
Složení Olivy MANZANILLA, voda, sůl, zvýrazňovač chuti (E-621, E-635), konzervanty (E-202, E-211), antioxidanty (E-300), přírodní citrónová šťáva, fruktóza, koření.

O PRODUKTU

Hmotnost 350 g
Hmotnost pevného podílu 200 g
Minimální trvanlivost do uvedeno na obalu výrobku

O VÝROBĚ

Země původu Španělsko

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ

Skladujte v suchu a temnu.