Olivy EMPELTRE s peckou marinované v soli

Je to aragonská oliva par excellence, která pochází z údolí Ebro a Bajo Aragón. Oliva Black Empeltre se vyznačuje výraznou chutí. Je lehce, avšak příjemně nahořklá a měkká. Marinovaná je pouze v soli a vlastní šťávě.

Velikost: 350/450

84 Kč 210 g 400 Kč/kg

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)


Dovézt domů (ČR)

Dovézt domů (Praha)

Do Boxxi house v Praze

Do Boxxi pointů po ČR

O původu

Hijos de José Lou nejsou jen prémiové olivy ze španělské Aragonie. Je to poslání. Je to rodinná tradice, která se téměř sto let věnuje pěstování a zpracování oliv.

Historie společnosti sahá až do třicátých let dvacátého století, kdy podnikatel José Lou Royo, otec a dědeček současných majitelů, otevřel malý olivový podnik v Zaragoze. Během rekonstrukce v osmdesátých letech byl výrobní proces zmodernizován a sortiment rozšířen o další zeleninu.

A ačkoliv jsou aragonské Empeltre olivy srdcem podniku dodnes, nabídku tvoří i jiné odrůdy, široká škála okurek a marinované zeleniny. Nakládány jsou do výjimečných nálevů, tvořených podle tradičních i moderních receptů tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější zákazníky.
Firma José Lou je protkána úsilím, silou přijímat nové výzvy a nikdy se nevzdat svých principů. Jejich kořeny jsou tak silné, jako kořeny olivovníků, o které dodnes pečují.

Podrobné informace

NUTRIČNÍ HODNOTY na 100 g výrobku

Energetická hodnota 1315 kJ / 320 kcal
Tuky 33 g - z toho nasycené mastné kyseliny 5,2 g
Sacharidy <0,5 g - z toho cukry <0,5 g
Bílkoviny 1,9 g
Sůl 4,5 g

ALERGENY A SLOŽENÍ

Alergeny x
Složení Olivy EMPELTRE, sůl.

O PRODUKTU

Hmotnost 350 g
Hmotnost pevného podílu 210 g
Minimální trvanlivost do uvedeno na obalu výrobku

O VÝROBĚ

Země původu Španělsko

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ

Skladujte v suchu a temnu.