O Boxxi

 

My jsme Boxxi. Známe se dlouho a rádi spolu trávíme čas u dobrého jídla a pití. Zakladatelem a otcem myšlenky na e-shop byl Marek. Katy se přidala s vínem a Petra to všechno převedla do online světa. A proč jsme se do toho pustili? Protože chceme, aby u nás lidé jedli více kvalitních mořských ryb, a protože nás baví dělat věci, které mají smysl.

Marek.

Kdysi mě pracovní cesta zavedla na Island, který mě okouzlil, zachutnaly mi ryby, a tak jsem opustil pohodlí kanceláře a začal je dovážet do Čech a později i do jiných zemí. Pravidelně před Vánocemi se na mě začali moji přátelé obracet s prosbou o islandské ryby a každým rokem přibývali přátelé mých přátel až už kapacita našeho obývacího pokoje nestačila poptávce. Začal jsem tedy hledat řešení a spolu s tím přišel nápad na vlastní e-shop. Věřím, že když jsou spokojení lidé kolem mě a chutná jim, budete spokojeni i vy.

Katy.

Dlouhá léta jsem pracovala pro distributory vín a destilátů jako Brand Ambassador. I po těch letech mě marketing stále baví a víno je moje „guilty pleasure“. Navíc teď mám příležitost podílet se na snoubení vín s rybami. Chceme umocnit váš chuťový zážitek tím, že vám ke konkrétní rybě doporučíme konkrétní víno, které jsme pro vás pečlivě vybírali s těmi nejlepšími odborníky. Věřím, že i to může být důvodem, proč budete rádi nakupovat ryby právě u nás. 

Petra.

Mým snem bylo stát se architektkou. Místo toho jsem lapena v síti a dobrá řešení spíš realizuji. Patřím do Markova okruhu předvánočních zájemců o islandské ryby a Katy považuji za svou osobní sommeliérku. Líbí se mi jejich přístup a nadšení, ráda jsem proto přijala výzvu a kývla na zajištění provozu e-shopu. Kromě toho jsem maminka dvou dětí a dbám na jejich stravovací návyky. A protože věčně bojuji s časem, nadchla mě myšlenka rybích boxxi, díky nimž rodinu kdykoliv a pohotově nasytím hodnotným jídlem.  

Boxxi tým.