Kamil Prokeš, Simeon Pinot Noir rosé

Pěstitelský sekt Objem: 0.75 l

Šumivé víno vyráběné klasickou metodou kvašení vína v láhvi. Jemná vůně podpořena čerstvým drobnoplodým ovocem se zvýrazněnými malinovo jahodovými tóny. Chuť příjemně osvěžující výrazným projevem kompotovaných třešní a višní s dokonale asimilovaným oxidem uhličitým vytvářejícím jemné ale dynamické perlení.

6 12 469 Kč 625 Kč/l Produkt je určen jen osobám nad 18 let. Při převzetí Vás požádáme o občanský průkaz.

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)


Dovézt domů (ČR)

Dovézt domů (Praha)

Do Boxxi house v Praze

Do Boxxi pointů po ČR
Šumivé víno
Suché
Morava, ČR
Barva růžové
Skutečný obsah alk. 13% objemu
Zbytkový cukr suché
Země původu Česká republika
Plněno uvedeno na etiketě
Číslo šarže uvedeno na etiketě
Alergeny uvedeno na etiketě

O vinařství

Historie vinařské rodiny má počátek v roce 1884, kdy zakladatel zakladatel rodové vinařské tradice Bartoloměj stávek přesídlil z Čejkovic do Němčiček. V rodinné tradici pokračoval ve Velkých Němčicích otec Kamila Prokeše František, kterému Kamil od svých osmi let pomáhal. V r. 1999 se Kamil začal věnovat vinařství naplano a v r. 2004 ve Velkých Nemčicích ve viniční trati Punty vysadil první vinici o rozloze 33ha. 

Mladé a progresivní vinařství Kamil Prokeš klade důraz na minimální enologické zásahy, vysokou kvalitu a zachování terroir vyrovbených vín, bylo založeno v r. 2015. Vinařství produkuje vynikající šumivá vína, vyrobená klasickou metodoz druhotného kvašení v láhvi či vín abez jakýchkoliv přísad či přídavků s min. obsahem oxidu siřičitého.