Jak nakupovat?

1. Naplňte si boxxi Vyberte si z naší nabídky produktů pocházejících z udržitelných a smysluplných produkcí. Většina chlazených a mražených produktů je vakuově balena po (dvou)porcích, což usnadňuje přípravu i plánování. Boxxi se postará o dokonale kvalitní suroviny pro vaše každodenní i slavnostní vaření.
2.Zvolte způsob doručení Boxxi vám zavezeme až domů po téměř celé České republice - závoz na adresu si ověříte níže. Objednávku si můžete vyzvednout i na naší základně v pražských Nuslích, kde máme vše skladem. Zboží po Praze a okolí rozvážíme v polysterových boxech, které lze ihned vrátit řidiči. Do regionů cestuje zboží v taškách chladícími/mrazícími dodávkami.
3. Rezervujte si datum a čas Nechte si boxxi přivézt, kdy a kam se vám to hodí. Po Praze a okolí vozíme ve dvouhodinových oknech. Do ostatních měst a regionů minimálně jednou týdně (konkrétní dny se vám nabídnou při dokončení objednávky). Zvolte si doručení domů či do kanceláře. Objednávku zavezeme do většiny míst ČR až na vaši adresu.