I na zahradě můžete mít grilovačku jako u moře

Katy Youngová | 28. června 2021

I NA ZAHRADĚ MŮŽETE MÍT GRILOVAČKU JAKO U MOŘE. 

Ryba, chobotnice nebo krevety čerstvě sundané z grilu a k tomu sklenka dobře vychlazeného vína. To je jedna z typických chutí léta. Za těmito delikatesami už ale nemusíte cestovat na dovolenou k moři. Díky e-shopu Boxxi k vám kvalitní ryby zejména z Islandu i dalších světových lokalit přijedou až domů.

...

Ryby z arktických moří patří k těm nejchutnějším a nejzdravějším na trhu. Zakladatel Boxxi Marek Jirovec se při pracovní cestě na Island do jejich chuti zamiloval a rozhodl se ji zprostředkovat i nám uprostřed Evropy. Kouzlo islandských ryb spočívá v tom, že jejich domovem jsou čisté chladné vody tamních fjordů. Z volného moře je rybáři loví převážně na dlouhý vlasec s háčkem. Pokud se jedná o ryby z farem, pocházejí z ekologických chovů, kde se používá krmení bez nežádoucích aditiv. K zákazníkovi přicházejí ryby od Boxxi zmražené šetrnou metodou IQF při minus 60 °C. Ta uchová čerstvost chvíle, kdy byly vyloveny z moře. V blogu na boxxi.cz najdete praktický návod, jak rybu šetrně rozmrazit, abyste si na ní pochutnali stejně jako v taverně u pláže.

V Boxxi si můžete vybírat rybu či mořské plody dle vlastní chuti, anebo se můžete rozhodnout pro některý z předpřipravených tematických boxxi. V Boxxi Grill najdete sestavu přímo pro letní grilovačku - arktického lososa, vlka mořského a tuňáka. Milujete krevety? Boxxi Shrimps vám nabídne k ochutnání hned čtyři druhy. A užijte si kompletní servis: kvalitní mořské ryby a plody v Boxxi dostanete včetně receptu, jak je nejlépe upravit, aby si zachovaly chuťový šmrnc i výživovou hodnotu. Nechte si poradit i víno, které se k nim nejlépe hodí. V Praze a blízkém okolí si můžete zásilku balenou v termoboxu objednat až domů, v ostatních částech republiky si je vyzvednete v tzv. Boxxi Pointech.