Grilovací pánev Excellence

Lehká grilovací pánev od mistra asijské kuchyně Kena Homa. Tělo pánve vyrobeno z lehkého hliníku s dvouvrstvým nepřilnavým povrchem, který se rychleji rozehřívá, udržuje stálou teplotu a pracuje s velmi malým množstvím oleje. Pánev je vhodná pro přípravu masa, ryb i zeleniny. Vhodná pro všechny zdroje ohřevu vyjma indukce a je možné ji mýt v myčce nádobí.

Velikost: 25 x 25 cm

Materiál: litý hliník

1 340 Kč

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)

O původu

Potten & Pannen – Staněk je ryze česká společnost, která již více než 25 let vnáší do domácností kulturu kvalitního, zdravého a nápaditého vaření. Je exkluzivní dovozce, distributor a prodejce nejprestižnějších světových značek  Zwilling, Emile Henry, Staub, Mauviel, Rosenthal, SMEG či Villeroy & Boch. Za mnoho let své portfolio rozšířili o  interiérové vůně a doplňky, které dělají radost našim nejen v domácnostech, ale i v kancelářích, ordinacích či hotelových recepcích. Potten & Pannen dbá pečlivě na kvalitu všech nabízených výrobků a poskytuje zákazníkovi následný servis.


"Věříme, že spojení krásy, umění a dokonalého kulinářského potěšení dělá život bohatším, a proto vám i nadále budeme přinášet to nejinspirativnější, co překrásný svět gastronomie nabízí. Abyste si i vy mohli vychutnat UMĚNÍ ŽÍT VŠEMI SMYSLY."