Filety z tuňáka v omáčce Nduja Calabrese. Nduja je tradiční Kalábrijský produkt skládající se z vepřového masa ochuceného pepřem a lokálními pálivými papričkami.

V kombinaci s tuňákem je to specialita vhodná na těstoviny nebo s pečivem jako předkrm.

165 Kč 200 g 825 Kč/kg

Možnosti doručení (volbu provedete v druhém kroku objednávky)

Filety z tuňáka v Kalábrijské omáčce

Způsob přípravy

O původu

Pokud vás láká kvalita a příjemný gastronomický zážitek, nemusíte sáhnout pouze po naší mražené rybě: gurmeti dobře vědí, že i ryba v konzervě může být skvělá. My v Boxxi jsme si nejvíce oblíbili tradičního italského výrobce Callipo.

Giacinto Callipo založil společnost v roce 1913 v Pizzo, krásném městě v Kalábrii, které je historicky známé lovem a zpracováním tuňáků. I po více než sto letech provozu je filozofie firmy soustředěná na kvalitu, transparentnost, jednoduchost přísad a respektu k přírodě.

Callipo používá pouze suroviny vysoké kvality a známého původu - Tuňák žlutoploutvý je ihned poté, co je vyloven v Atlantském oceánu, hluboce zmrazen přímo na palubě rybářské lodi a dopraven do města Maierato, kde má dnes společnost své sídlo a kde se tuňák zpracovává. Některé výrobky, jako filety z tuňáka, se vyrábějí pouze ručně a v souladu s nejpřísnějšími opatřeními pro bezpečnost potravin.

Podrobné informace

NUTRIČNÍ HODNOTY na 100g výrobku

Energetická hodnota 1159 kj / 279 kcal
Bílkoviny 24 g
Tuky 20 g - z toho nasycené mastné kyseliny 4,6 g
Sůl 0,73 g
Sacharidy 0 g - z toho cukry 0 g
Jód 55 pg
Alergeny obsahuje ryby
Složení žlutoploutvý tuňák 52%, olivový olej 33%, pasta Nduja 12%, (vepřový tuk, vepřové maso, papričky sladké a pálivé, sůl), sůl

O PRODUKTU

Latinský název ryby Thunnus Albacares
Hmotnost 200 g
Upozornění výrobek může obsahovat kosti
Minimální trvanlivost do uvedeno na obalu výrobku
Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3 dnů.

O VÝROBĚ

Země původu Itálie